Naujas „Iniciatyvos fondo“ konkursas – norintiems skaityti ir tobulėti

Naujas „Iniciatyvos fondo“ konkursas – norintiems skaityti ir tobulėti

Viešoji įstaiga „Iniciatyvos fondas“ rengia konkursą vyresnių klasių moksleiviams ir aukštųjų mokyklų studentams, kurio dalyviai galės gauti mokslams ar asmeniniam tobulėjimui skirtų knygų, leidinių ar žurnalų prenumeratų.

„Viskas, ką reikia padaryti – nurodyti konkrečią norimą knygą ar leidinį bei parašyti motyvacinį laišką, kuriame būtų suprantamai paaiškinta, kaip ta konkreti knyga, prenumerata ar leidinys padėtų dalyvaujančiojo mokslams ar tobulėjimui“, – sakė „Iniciatyvos fondo“ projektų koordinatorė Kristina Papinigienė.

Pasak jos, motyvacinį laišką reikia pateikti lietuvių kalba, tačiau prašomi leidiniai gali būti parašyti ir užsienio kalbomis bei išleisti ne Lietuvoje.

„Konkursu norime pradžiuginti tuos, kurių biudžetas ne visuomet leidžia įsigyti mokslams ar asmeniniam tobulėjimui reikalingų leidinių“, – teigė K. Papinigienė.

Iš viso konkursui skirta 5 tūkst. eurų, todėl laimėtojų bus ne vienas.

Motyvacinius laiškus galima pateikti 2014 m. lapkričio 24 – gruodžio 6 dienomis. Konkurse gali dalyvauuti 9-12 vidurinių mokyklų ar I-IV gimnazijų klasių moksleiviai ir Lietuvos aukštųjų mokyklų studentai.

Visos konkurso sąlygos skelbiamos  www.iniciatyvosfondas.lt.

Viešoji įstaiga „Iniciatyvos fondas“, kurią 2007 m. įsteigė viena didžiausių investicinių bendrovių Lietuvoje „Invalda LT“, siekia skatinti socialinę iniciatyvą, organizuojant įvairias programas atskiroms visuomenės grupėms.

Papildoma informacija:„Iniciatyvos fondo“ programų koordinatorė Kristina Papinigienė
El.p. info@iniciatyvosfondas.lt, mob. 8 614 03210, www.iniciatyvosfondas.lt