Programa 2014

Ne kiekvienas didelis darbas yra geras, bet kiekvienas geras darbas yra didelis. (Demostenas)

Konkursas „Skaitau, Sužinau, Tobulėju“

VšĮ „Iniciatyvos fondas“ organizuoja konkursą vyresnių klasių (9-12 vidurinių mokyklų ar I-IV gimnazijų klasių) moksleiviams ir Lietuvos aukštųjų mokyklų studentams. Konkurso tikslas – skatinti moksleivių ir studentų norą skaityti bei tobulėti.

Dalyvaujantieji konkurse turės galimybę gauti norimą knygą, leidinį ar prenumeratą. Laimėtojų bus ne vienas.

Ką reikia padaryti?

Norintieji dalyvauti konkurse turi parašyti motyvacinį laišką, kuriame suprantamai, glaustai ir argumentuotai pagrįstų, kaip konkreti knyga, prenumerata ar leidinys padėtų dalyvaujančiojo mokslams ar tobulėjimui. Bus atrinkti geriausi motyvaciniai laiškai knygai, prenumeratai ar leidiniui įsigyti ir bus finansuotas jų įsigijimas bei pristatymas. Vertinant pateiktus motyvacinius laiškus bus atsižvelgta, ar suprantamai, glaustai ir argumentuotai pagrįsta, kodėl konkreti knyga, prenumerata ar leidinys reikalingi savišvietai ar mokslams.

Motyvacinius laiškus galima pateikti 2014 m. lapkričio 24 – gruodžio 6 dienomis. Motyvacinis laiškas turi būti parašytas lietuvių kalba, tačiau knygos, periodinio ar kito norimo leidinio kalba nebūtinai turi būti lietuvių. Kiekvienas konkurso dalyvis gali pateikti vieną motyvacinį laišką. Vienos knygos, periodinio ar kito norimo leidinio biudžetas nėra ribojamas, tačiau priimant sprendimą į kainą bus atsižvelgta.

Konkurso nugalėtojai bus paskelbti iki gruodžio 20 d. Konkurso nugalėtojams bus nupirktos norimos knygos, prenumeratos ar elektroniniai leidiniai. Konkurso nugalėtojų skaičius priklausys nuo norimų leidinių kainos. Bendras įsigijimo fondo biudžetas knygoms, prenumeratoms, leidiniams yra 5 tūkst. EUR.

Laiškus galima atsiųsti:
· el. paštu (info@iniciatyvosfondas.lt);
· paštu adresu VšĮ „Iniciatyvos fondas“, Šeimyniškių g. 1A, 09312 Vilnius;
· arba užpildant specialią formą http://apklausa.lt/f/konkursas-skaitau-suzinau-tobuleju-nbymd7m.fullpage

Dalyvauk, skaityk, sužinok ir auk tobulėdamas!

Programos taisyklės